4. Sınıf Tüm Dersler

Tüm Dersler adlı kitabımız; Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinin kazanımlarını içeren özet konu anlatımları, etkinlikler, konu sonu testleri, ara ve genel değerlendirmeleriyle zengin bir başvuru kaynağıdır. TTKB'nin hazırladığı öğretim programlarına  uygun bir şekilde hazırlanan kitabımızda; geleneksel ve alternatif tekniklerle hazırlanmış Kitabımız; 1. hamur k'ağıt, 20 x 28 ebadında ve 568 sayfadır.

2. Sınıf Afacan Soru Bankası

Afacan Soru Bankası adlı kitabımız, alternatif soru tekniklerle hazırlanmış, kazanımlara uygun sorular içermektedir. Kitabımızda Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve İngilizce derslerine ait ara ve genel değerlendirme  sorular içermektedir. Kitabımız, 1. hamur kağıt, 20 x 28 ebadında olup 320 sayfadır.

4. Sınıf Fasikül Türkçe Dil Bilgisi

Fasikül  Türkçe Dil Bilgisi Kitabımız, konu konu hazırlanmış fasiküllerimizde hatırlatmalara, örnekli konu anlatımlarına, çözümlü sorulara, uygulama sorularına, çoktan seçmeli ve açık uçlu sorulara, test ve ev ödevlerine yer verilmiştir. Konu anlatımlı 13 fasiküle  ek olarak 1 ara değerlendirme, 1 genel değerlendirme, 1 yanıt anahtarı fasikülü hazırlanmıştır. Toplam 16 fasikülden oluşmaktadır.

 

​​​4. Sınıf Ben Korkmam Matematikten

Ben Korkmam Matematikten kitabımızında konular fasikül şeklinde hazırlanmıştır.  Her fasikülde  hatırlatma, uygulama sayfaları ve testler yer almaktadır.23. fasikülde 15 genel değerlendirme, 24. fasikülde ise uygulama ve testlerin yanıtları bulunmaktadır. Toplam 25 fasikülden oluşmaktadır.

 

​​​​4. Sınıf Fasikül Fen Bilimleri

Fen Bilimleri Fasiküllerimiz yeni MEB ders programına göre hazırlanmıştır. Fasiküllerimizde konu anlatımları, örnek soru çözümleri, uygulama etkinlikleri, deney, test ve ev ödevim bölümleri bulunmaktadır.Toplam 8 fasikül olan setimizin  7. fasikülünde  genel değerlendirme, 8. fasikülünde ise  etkinlik, test ve  ev ödevlerinin yanıtları bulunmaktadır.

 

​​​​4. Sınıf Fasikül Sosyal Bilgiler

Sosyal Bilgiler Fasiküllerimiz MEB ders kitaplarına paralel olarak hazırlanmıştır. Fasiküllerimizde konu anlatımları, örnek soru çözümleri, uygulama etkinlikleri, deney, test ve ev ödevim bölümleri bulınmaktadır.Toplam 10 fasikül olan setimizin  9. fasikülünde  genel değerlendirme, 10. fasikülünde ise  etkinlik, test ve  ev ödevlerinin yanıtları bulunmaktadır.

 

4. Sınıf İnsan Hakları Yurttaşlık ve Demokrasi

Ürünümüz MEB'in ders proğramına ve öğrenci seviyesine uygun olarak hazırlanmıştır. Kitabımızda hikâye ve etkinliklerle demokrasi kültürü öğrencilerimize anlatılmaktadır.Kitabımız, 1. hamur kağıt, 20 x 28 ebadında ve 88 sayfadır.

4. Sınıf Türkçe-Matematik-Hayat Bilgisi Yaprak Test

Test ve ödev testlerimizde kazanımlara uygun bir çok etkinlik ve testler yer almaktadır.

4. Sınıf 9 Adet Poşet Deneme

İçinde MEB'in kazanımlarına uygun 9 tane deneme sınavı bulunmaktadır.

4. Sınıf Yarıyıl Tatili Kitabı

Fasiküllerimizi hem öğrenmeniz hem de eğlenmeniz amacıyla hazırladık. 7 fasikülden oluşan tatil kitabımızda eğlenceli ve eğitici öyküler, fıkralar, bilmeceler, bulmacalar, ilginç bilgiler, testler, İngilizce etkinlikler ve tekerlemeler bulunmaktadır. 

4. Sınıf Yaz Eğlencem

"Yaz Eğlencem 4" kitabımızda 8 metin, 191 matematik, 120 Türkçe, 70 fen ve teknoloji, 80 sosyal bilgiler ve 100 İngilizce sorusu olmak üzere toplam 561 test sorusu bulunmaktadır.  Bu kitapla, öğrencilerin yaz tatilinde eğlenerek öğrenmeleri amaçlanmıştır.25 matematik, 25 Türkçe, 25 fen ve teknoloji, 25 sosyal bilgiler olmak üzere toplam 100 sorudan oluşan değerlendirme kitabımız hediyesidir.Kitabımız; 1. hamur kâğıt, 20 x 28 ebadında ve 176 sayfadır.

4. Sınıf Bulmacalarla Öğreniyorum

"Bulmacalarla Öğreniyorum 4"kitabımızda, öğrencilerimizin Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen ve teknoloji derslerine ait    konularını eğlenerek tekrar edecekleri değişik bulmacalar bulunmaktadır.Kitabımız; 14 x 20 ebadında ve 128 sayfadır.

Yayınlarımız

4. sınıf

Neredeyiz

Mustafa Kemal Mah. 2139 Sokak No:8

Çankaya/ANKARA

Bizi Arayın

03122198281

Bize Yazın