2. Sınıf Tüm Dersler

Tüm Dersler adlı kitabımız; Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve İngilizce derslerinin kazanımlarını içeren özet konu anlatımları, etkinlikler, konu testleri, ara ve genel değerlendirmelerle zengin bir başvuru kaynağıdır.  Kitabımız, 1. hamur kağıt, 20 x 28 ebadında ve 488 sayfadır.

2. Sınıf Fasikül Türkçe Dil Bilgisi

2. Sınıf Fasikül Dil Bilgisi, konu konu hazırlanmış fasiküllerde hatırlatmalara, örnekli konu anlatımlarına, çözümlü sorulara, uygulama sorularına, çoktan seçmeli ve açık uçlu sorulara, test ve ev ödevlerine yer verilmiştir.Konu anlatımlı fasiküllere ek olarak  1 ara değerlendirme, 1 genel değerlendirme, 1 yanıt anahtarı fasiküllü olarak hazırlanmıştır.

2. Sınıf Ben Korkmam Matematikten

Ben Korkmam Matematikten kitabımızın ilk 15 fasikülünde uygulama sayfaları ve testler yer almaktadır.16. fasikülde  genel değerlendirme, 17. fasikülde ise uygulama ve testlerin yanıtları bulunmaktadır. Toplam 17 fasikülden oluşmaktadır.

2. Sınıf Fasikül Hayat Bilgisi

MEB ders kitaplarına paralel olarak hazırlanmış 2. Sınıf Hayat Bilgisi Fasiküllerimizde;

1 - 11. FasiküllerKısa konu anlatımları-- Etkinlikler (Doğru yanlış, eşleştirme, boşluk doldurma, sıralama, açık uçlu sorular, cümle tamamlama, yorumlama vb.) - Değerlendirme sayfaları (Boşluk doldurma, eşleştirme, doğru yanlış ve konu testleri)
12. Fasikül : Tüm konuları içeren 15 genel değerlendirme
13. Fasikül : Yanıt anahtarı

 

​​2. Sınıf Afacan Soru Bankası

Afacan Soru Bankası adlı kitabımız, alternatif soru tekniklerle hazırlanmış, kazanımlara uygun sorular içermektedir. Kitabımızda Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve İngilizce derslerine ait ara ve genel değerlendirme sorular içermektedir. Kitabımız, 1. hamur kağıt, 20 x 28 ebadında olup 320 sayfadır.

2. Sınıf Türkçe-Matematik-Hayat Bilgisi Yaprak Test

Test ve ödev testlerimizde kazanımlara uygun bir çok etkinlik ve testler yer almaktadır.

2. Sınıf 9 Adet Poşet Deneme

İçinde MEB'in kazanımlarına uygun 9 tane deneme sınavı bulunmaktadır.

2. Sınıf Yarıyıl Tatili Kitabı

Fasiküllerimizi hem öğrenmeniz hem de eğlenmeniz amacıyla hazırladık. 7 fasikülden oluşan tatil kitabımızda eğlenceli ve eğitici öyküler, fıkralar, bilmeceler, bulmacalar, ilginç bilgiler, testler, İngilizce etkinlikler ve tekerlemeler bulunmaktadır. 

2. Sınıf Yaz Eğlencem

"Yaz Eğlencem 2" kitabımızda 8 metin, 140 matematik, 94 Türkçe, 92 hayat bilgisi olmak üzere toplam 326 test sorusunun yanı sıra 50 eğlence sayfası bulunmaktadır.Bu kitapla, öğrencilerin yaz tatilinde eğlenerek öğrenmeleri amaçlanmıştır.25 matematik, 25 Türkçe ve 25 hayat bilgisinden oluşan değerlendirme sınavı da kitabımızın hediyesidir.Kitabımız 1. hamur kâğıt, 19 x 27 ebadında ve 160 sayfadır.

2. Sınıf Bulmacalarla Öğreniyorum

"Bulmacalarla Öğreniyorum 2"kitabımızda öğrencilerimizin Türkçe, matematik ve hayat bilgisi konularını eğlenerek tekrar edecekleri değişik bulmacalar bulunmaktadır.Kitabımız 14 x 20 ebadında ve 96 sayfadır.

Yayınlarımız

2. sınıf

Neredeyiz

Mustafa Kemal Mah. 2139 Sokak No:8

Çankaya/ANKARA

Bizi Arayın

03122198281

Bize Yazın