Yayınlarımız

1. sınıf

Afacan İle Okuma Yazma Öğreniyorum (30 Fasikül)

 

1. fasikül bitişik eğik yazıya hazırlık amacıyla çizgi çalışmalarından oluşmuştur. Diğer 29 fasikül ses temelli cümle yöntemine ve ses gruplarının ele alınış sırasına göre hazırlanmıştır. Fasiküllerimizde sesi tanıma, hece, sözcük ve cümle oluşturma aşamaları verilmiştir. Öğrencilerimizin öğrendikleri ses, hece, sözcük ve cümleleri yazmaları amacıyla fasiküllerimizde bolca yazma alanı yer almaktadır. 

1. Sınıf Afacan Fasikül Matematik

Afacan fasikül matematik kitabımız 10 faskülden oluşmaktadır. Fasiküllerimiz kolay kullanılabilmesi amacıyla çek-kopar tarzında konu konu hazırlanmıştır. Konu anlatımlarının yanında bol bol uygulamalar, tablo tamamlama, problem çözme, ve alıştırmalar yer almaktadır. 

1. Sınıf Ata Test

​Test kitabımız, tüm derslerin kazanımlarını içeren, alternatif tekniklerle hazırlanmış bir ürünümüzdür. Kitabımızın çek kopar şeklinde olması, kullanım kolaylığı sağlamaktadır.Kitabımız Türkçe dersinden 14 test, 2 genel değerlendirme. Matematik dersinden 14 test, 2 genel değerlendirme. Hayat bilgisi dersinden 12 test, 2 genel değerlendirmeden oluşmaktadır. Kitabımız 1. hamur kâğıt, 20 x 28 ebadında ve 96 sayfadır.

1. Sınıf Yarıyıl Tatili Kitabı

​Fasiküllerimizi hem öğrenmeniz hem de eğlenmeniz amacıyla hazırladık. 7 fasikülden oluşan tatil kitabımızda eğlenceli ve eğitici öyküler, fıkralar, bilmeceler, bulmacalar, ilginç bilgiler, testler ve tekerlemeler bulunmaktadır. 

1. Sınıf Yaz Eğlencem

"Yaz Eğlencem 1" kitabımızda 8 metin ile 145 matematik, 80 Türkçe, 44 hayat bilgisi olmak üzere 297 test sorusunun yanı sıra 28 matematik, 14 Türkçe ve 8 hayat bilgisi olmak üzere 50 eğlence sayfası bulunmaktadır. Bu kitapla öğrencilerin bilgilerini eğlenerek pekiştirmeleri amaçlanmıştır. 25 matematik, 25 Türkçe ve 25 hayat bilgisi sorusundan oluşan  bir değerlendirme sınavı da kitabımızın hediyesidir. Kitabımız 1. hamur kağıt, 19 x 27 ebadında ve 160 sayfadır.

1. Sınıf Bulmacalarla Öğreniyorum

"Bulmacalarla Öğreniyorum 1" kitabımızda öğrencilerimizin Türkçe, matematik ve hayat bilgisi konularını eğlenerek tekrar edecekleri değişik bulmacalar bululunmaktadır. Kitabımız 14 x 20 ebadında ve 80 sayfadır.

Neredeyiz

Mustafa Kemal Mah. 2139 Sokak No:8

Çankaya/ANKARA

Bizi Arayın

03122198281

Bize Yazın