Hakkımızda

Yıl 1998... Birey, etkin ve tam öğrenme modeline dayalı eğitimciliği başlattı.

Biz Kimiz?

Yıllarını eğitime vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan, bilginin, birikimin ve emeğin her şeyin üstünde olduğuna inanan, bu değerler üstünde yükselen ve ilklere imza atan BİREY EĞİTİM KURUMLARI, başarının kalite ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan, eğitim-öğretim ilkelerini "öğretmence" belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşudur.​

Öğretim ilkelerinden ödün vermeden doğru yöntemlerle yürüdü.

Amacımız

Okulumuzun temel amacı; nitelikli, mutlu ve öğrenen öğrencilerin yuvası olmaktır. Bunun için en başta iyi ve güvenilir bir eğitim öğretim ortamı oluşturmayı ilke edindik.
  
Ailesine ve yaşadığı topluma uyum sağlayan, sevgi ve saygıyı bilen, ahlaklı, bilinçli ve özgüven sahibi nesillerin ülkemizin yarınları için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bundan dolayı öğretimin yanında eğitime de ayrıca önem veriyoruz.


Kendisini tanıyan, çevresiyle barışık, yaşadığı topluma ve milletine faydalı olmayı düşünen, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çocuklar yetiştirmek işimizin en sevdiğimiz yanı.

Ve bugün… 120'yi aşkın şubesi ve geniş yayın yelpazesiyle yükselişini sürdürüyor.

0312 219 82 81

Mustafa Kemal Mahallesi 2139 Sokak No:8 Çankaya/ANKARA

İletişim